IV Marsz Wszystkich Świętych

29 października 2017 r.

Niedziela Misyjna

22 października 2017 r.; Homilie głosił: ks. Jan Radoń - rodak tarnowiecki, misjonarz w Kazachstanie; w czasie Mszy św. o g. 10:00 kandydaci do bierzmowania uczestniczyli w celebracji i wręczeniu modlitwy "Ojcze nasz".

Schola

foto z prób i występów: wrzesień - październik 2017 r.

Mecz towarzyski LSO Tarnowiec - LSO Szebnie

19 października 2017 r. Mecz LSO Tarnowiec - LSO Szebnie. Spotkanie towarzyskie zakończyło się wygraną w kategorii Szkoła Podstawowa 9:0, 4:3. Niestety w grupie Gimnazjum + starsi już tak dobrze nie było, zabrakło osób gryzących murawę :) i przegraliśmy: 3:7, 5:5 - ostatecznie wynik rozstrzygnięty został w karnych na korzyść LSO Szebnie.

Apostolstwo Dobrej Śmierci

14 - 15 października 2017 r.; gościliśmy w parafii ks. Grzegorza Górnika MSF - Dyrektora Apostolstwa Dobrej Śmierci z Górki Klasztornej.

“Różaniec do granic” – Polany (cz.2)

7 października 2017 r.; około 50 osób z naszej parafii wraz z ks. Mariuszem Fijałkiewiczem wzięło udział w modlitwie "Różaniec do granic". foto: Lucyna Karamon

“Różaniec do granic” – Polany (cz.1)

7 października 2017 r.; około 50 osób z naszej parafii wraz z ks. Mariuszem Fijałkiewiczem wzięło udział w modlitwie "Różaniec do granic". foto: Bogusław Żółkoś