Menu

 

TRANSMISJA NA ŻYWO

 

Szkaplerz Św. Michała Archanioła

    Szkaplerz Św. Michała

             Archanioła

KSM TARNOWIEC

 

 

Jesteśmy też na Facebooku (kliknij ikonki)    

 

Pierwsza Komunia Święta

I Komunia św.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w Tarnowcu zawsze ma miejsce w trzecią niedzielę maja.

PRASA KATOLICKA

 

Licznik

Liczba wyświetleń:
3691364

Wyszukiwanie

Statystyki

stat4u

Wizyta duszpasterska

Kolęda 2017/2018

 

Poniedziałek 15.01.2018

Ks. Proboszcz od 9:00 Tarnowiec (grupa 10)

Ks. Mariusz Fijałkiewicz  od 15:00 Tarnowiec (grupa 12)

Ks. Grzegorz Wolan od 14:00 Tarnowiec (grupa 1)

 

Wtorek 16.01.2018

Ks. Mariusz Fijałkiewicz  od 9:00 Tarnowiec (grupy 17 i 15)

Ks. Grzegorz Wolan od 14:00 Tarnowiec (grupa 2)

 

Środa 17.01.2018

Ks. Proboszcz od 9:00 Tarnowiec (grupa 16)

Ks. Mariusz Fijałkiewicz  od 15:00 Tarnowiec (grupa 13)

Ks. Grzegorz Wolan od 13:00 Tarnowiec (grupa 4)

 

Czwartek 18.01.2018

Ks. Proboszcz od 9:00 Tarnowiec (grupa 11)

Ks. Mariusz Fijałkiewicz  od 15:00 Tarnowiec (grupa 14)

Ks. Grzegorz Wolan od 13:00 Tarnowiec (grupa 6)

 

Piątek 19.01.2018

Ks. Mariusz Fijałkiewicz  od 15:00 Tarnowiec (grupa 18)

Ks. Grzegorz Wolan od 13:00 Tarnowiec (grupa 7)

 

Sobota 20.01.2018

Ks. Mariusz Fijałkiewicz  od 9:00 Tarnowiec (grupa 19)

Ks. Grzegorz Wolan od 9:00 Tarnowiec (grupa 9)

oraz popołudniu

Ks. Mariusz i Ks. Grzegorz (grupa 8)

 Zakończenie kolędy 2017/2018

 Wizyta duszpasterska

Kolęda 2017/2018

 

Poniedziałek 08.01.2018

Ks. Proboszcz od 9:00 Sądkowa (grupy 5 i 6) ministranci: Buczyński Jakub – Betlej Kacper

Ks. Mariusz Fijałkiewicz  od 15:00 Wrocanka od strony Tarnowca (grupa 12) ministranci: Kobak Andrzej – Wasłowicz Julian

Ks. Grzegorz Wolan  od 14:00 Potakówka (grupa 6) ministranci: Krówka Jakub – Wietecha Tomasz

Wtorek 09.01.2018

Ks. Mariusz Fijałkiewicz  od 9:00 Potakówka od strony Jedlicza (grupy 1 i 2) ministranci: Buczyński Gabriel – Kobak Wiktor

Ks. Grzegorz Wolan od 14:00 Potakówka (grupa 5) ministranci: Kuźniarowicz Patryk – Krówka Jakub

Środa 10.01.2018

Ks. Proboszcz od 9:00 Sądkowa (grupa 7) ministranci: Urbanik Wiktor – Marek Dominik

Ks. Mariusz Fijałkiewicz od 15:00 Potakówka (grupa 3) ministranci: Kobak Andrzej – Potyrała Piotr

Ks. Grzegorz Wolan od 16:00 Potakówka (grupa 4) ministranci: Kobak Wiktor – Bigos Kacper

Czwartek 11.01.2018

Ks. Proboszcz od 9:00 Tarnowiec (grupa 5) ministranci: Świstak Adrian – Forc Ksawery

Ks. Mariusz Fijałkiewicz  od 15:00 Umieszcz (grupa 7) ministranci: Urbanik Wiktor – Wietecha Tomasz

Ks. Grzegorz Wolan od 13:00 Umieszcz (grupa 1) ministranci: Grzesik Łukasz – Potyrała Piotr

 

Piątek 12.01.2018

Ks. Mariusz Fijałkiewicz  od 15:00 Umieszcz (grupa 6) ministranci: Grzesik Paweł – Szerląg Hubert

Ks. Grzegorz Wolan od 13:00 Umieszcz (grupa 2) ministranci: Wietecha Tomasz – Betlej Kacper

 

Sobota 13.01.2018

Ks. Mariusz Fijałkiewicz od 9:00 Umieszcz (grupy 5 i 4) ministranci: Grzesik Maciej – Buczyński Gabriel

Ks. Grzegorz Wolan od 9:00 Umieszcz (grupa 3 + pomoc ks. Mariuszowi gr. 4) ministranci: Marek Dominik – Buczyński Jakub

 Wizyta duszpasterska

Kolęda 2017/2018

 

Wtorek 02.01.2018

Ks. Mariusz Fijałkiewicz od 9:00 Wrocanka od Umieszcza w kierunku centrum (grupy 1 i 2)

Ks. Grzegorz Wolan od 14:00 Brzezówka (grupa 1)

 

Środa 03.01.2018

Ks. Proboszcz od 9:00 Sądkowa (grupy 1 i 2)

Ks. Mariusz Fijałkiewicz od 15:00 Wrocanka domy koło kościoła (grupa 5)

Ks. Grzegorz Wolan od 13:00 Dobrucowa (grupa 1)

 

Czwartek 04.01.2018

Ks. Proboszcz od 9:00 Sądkowa (grupy 3 i 4)

Ks. Mariusz Fijałkiewicz od 15:00 Wrocanka domy koło kościoła (grupa 7)

Ks. Grzegorz Wolan od 13:00 Dobrucowa (grupa 2)

 

Piątek 05.01.2018

Ks. Mariusz Fijałkiewicz od 15:00 Wrocanka domy koło szkoły (grupa 3)

Ks. Grzegorz Wolan od 13:00 Dobrucowa (grupa 3)

 Wizyta duszpasterska

Kolęda 2017/2018

 

Środa 27.12.2017 (9:00 - 19:00)

Ks. Proboszcz Roztoki (grupy 1 i 2)

 

Czwartek 28.12.2017 (9:00 - 19:00)

Ks. Proboszcz Roztoki (grupy 3 i 4)

Ks. Mariusz Wrocanka – od Porąbki w kierunku centrum wsi (gr. 8 i 6)

Ks. Grzegorz Brzezówka od strony Męcinki (grupy 7 i 6)

 

Piątek 29.12.2017 (9:00 - 19:00)

Ks. Proboszcz Roztoki (grupy 5 i 6)

Ks. Mariusz Wrocanka – Brzezina od szczytu w dół następnie Budy (gr. 9 i 10)

Ks. Grzegorz Brzezówka (grupy 4 i 5)

 

Sobota 30.12.2017 (9:00 - 19:00)

Ks. Proboszcz Tarnowiec (gr. 3)

Ks. Mariusz Wrocanka – Tobyłka od strony Potakówki w dół (gr. 11) następnie Folwark (gr. 4)

Ks. Grzegorz Brzezówka (grupy 2 i 3) oraz Dobrucowa Podlas (grupa 4)

Fotogaleria

FOTOGALERIA

FOTOGALERIA

Dzisiaj jest

poniedziałek,
18 czerwca 2018

(169. dzień roku)

Zegar

Święta

Poniedziałek, XI Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni

Diecezja Rzeszowska

 

 

 

Numer bieżący
 

GMINA TARNOWIEC