1 TRANSMISJA  z SANKTUARIUM

Dołącz do nas na fb

Sanktuarium w YOU TUBE

Znalezione obrazy dla zapytania ikona you tube

Sakrament Chrztu Świętego

udzielany jest w każdą

pierwszą niedzielę miesiąca.

MamaNieJestSama.pl

Portal internetowy dla mam,

które znalazły się w trudnej

sytuacji  życiowej  i  osób,

które  chcą  im  pomóc

tarnowiec@parafia.info.pl

telefon: 602 424 410

... Z Dożynek Diecezjalnych w Rzeszowie...

Brogi dożynkowe 15. 08. 2019 r

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

W pięknej scenerii związanej z uroczystością Matki Bożej Zielnej, pośród kwiatów i wieńców dożynkowych, ks. kanonik Jerzy Uchman celebrował ostatni raz Mszę Świętą jako proboszcz naszej parafii. W głoszonym kazaniu okolicznościowym, Ksiądz Prałat Aleksander Radoń, w imieniu wszystkich parafian podziękował za wszelki trud, wszystkie starania jakie Ks. Jerzy włożył w pełnienie swojej posługi w Tarnowcu. Podziękowania złożyli także między innymi przedstawiciele Rady Parafialnej, Wójt Gminy Tarnowiec Jan Czubik , Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Pękala, Liturgiczna Służba Ołtarza, dzieci. Na zakończenie, otrzymaliśmy uroczyste błogosławieństwo Księdza Proboszcza.

Pożegnanie Ks. Proboszcza Jerzego Uchmana z grupami parafialnymi

11.08. 2019 r. po Mszy świętej popołudniowej, przedstawiciele grup duszpasterskich złożyli serdeczne podziękowanie Księdzu Proboszczowi Jerzemu za ośmioletnią oddaną pracę w naszej parafii, gorliwość kapłańską i wszelki wysiłek tutaj włożony. Niech Najświętsza Maryja Panna ma Cię zawsze w swej opiece, Księże Kanoniku.

Tarnowieckie Nabożeństwo Zawierzenia

7. 08. 2019 r. Eucharystii przewodniczył Ks. Prałat Wacław Rybka z Szebni, kazanie wygłosił Ks. Wikariusz Tomasz z Warzyc. Ks. Piotr . wikariusz z Szebni poprowadził rozważania różańcowe w czasie procesji światła. Tego wieczoru w Tarnowcu popłynęły ku niebu modlitwy w intencji kapłanów, którzy po przepracowaniu wielu lat w jasielskim dekanacie, będą realizować swoje kapłańskie powołanie w innych miejscach. Oficjalne podziękowanie, dziekan jasielski, Ks. Zbigniew Irzyk, skierował do Ks. Kanonika Jezego Uchmana, w związku z jego przeniesieniem do parafii Nienadówka.

XIX Rocznica śmierci ks. Franciszka Bogunia

1. 08. 2019 r.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Wielki Post Sanktuarium Tarnowiec Msze Å›wiÄ™te z homiliÄ… pon.-sob. 7:00 i18:00 + czW. godz. 20:00 ndz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 16:30 Spowiedź przed każdą MszÄ… Å›w. Adoracja czW. 21:00- pt. 11:30 Droga Krzyżowa pt. 11:30 i17:30 Gorzkie Żale z kazaniem nt. Miłości Bożej sob. 17:15 ndz. 15:45”

piątek,