1 TRANSMISJA  z SANKTUARIUM

Dołącz do nas na fb

Sanktuarium w YOU TUBE

Znalezione obrazy dla zapytania ikona you tube

Sakrament Chrztu Świętego

udzielany jest w każdą

pierwszą niedzielę miesiąca.

MamaNieJestSama.pl

Portal internetowy dla mam,

które znalazły się w trudnej

sytuacji  życiowej  i  osób,

które  chcą  im  pomóc

tarnowiec@parafia.info.pl

telefon: 602 424 410

.

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI
PARAFIALNEGO KOŁA CARITAS TARNOWIEC
/ZA 2012 ROK/

Do parafialnego koła CARITAS działającego przy parafii Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu należy 28 osób.
- W minionym roku. przeprowadziliśmy 2 zbiórki pieniężne: w Wielkanocny Poniedziałek
i Świeto Św. Szczepana, a uzyskane kwoty przekazano na dwoje chorych dzieci z terenu naszej parafii (kwota 22 000 zł).
-Podczas Wielkiego Postu dzieci dorośli parafianie, podejmujący akcję dobrowolnie -oraz zbierają jałmużny wielkopostne, a uzyskana kwota została przekazana na cele Caritas Diecezji Rzeszów.
-W Wielki Czwartek sprzedajemy tzw. „chlebki wielkopostne” i uzyskana kwota zasila konto pomocy przewlekle chorym.
-W ubiegłym roku trzy razy rozprowadzaliśmy dary żywnościowe dla  potrzebujących parafian.
- Dwukrotnie otrzymaliśmy  z firmy Proktel Gambel , środki czystości, które zostały przekazane potrzebującym .
Parafialne Koło CARITAS raz na kwartał   ma zebrania członków, w razie potrzeby robione są częściej.
Aktywnie uczestniczymy w życiu duchowym parafii:
- prowadzimy różaniec przed mszami św. i w październiku,
- pamiętamy o naszych zmarłych członkach ( intencje mszalne),
-pomagamy przy organizacji odpustów parafialnych,
- bierzemy udział w rekolekcjach diecezjalnych i spotkaniach formacyjnych,
-staramy się być  wszędzie tam,  gdzie nas potrzebują.

Pomoc charytatywna

Parafiany Zespół CARITAS przy parafii Narodzenia NMP w Tarnowcu Tarnowiec; BS BIECZ O/TARNOWIECNr 04 8627 1040 2005 7000 6056 0001Konto parafii: BS BIECZ O/TARNOWIECNr 48 8627 1040 2005 7000 1603 0001

Ludzi dobrej woli nie moze zabraknąć

,

Obraz Matki Bożej Szkaplerznej z Kościoła Św Krzyża w Rzeszowie, koronowany przez KsBp Kazimierza Górnego - biskupa Rzeszowskiego

22 października br, o godz 9:30 u  OO Franciszkanów w Jaśle, miało miejsce spotkanie rejonowe dla Parafialnych Zespołów Caritas z dyrektorem Caritas Diecezji Rzeszowskiej, ks prałatem Stanisławem Słowikiem.

.

Logo Caritas

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Wielki Post Sanktuarium Tarnowiec Msze Å›wiÄ™te z homiliÄ… pon.-sob. 7:00 i18:00 + czW. godz. 20:00 ndz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 16:30 Spowiedź przed każdą MszÄ… Å›w. Adoracja czW. 21:00- pt. 11:30 Droga Krzyżowa pt. 11:30 i17:30 Gorzkie Żale z kazaniem nt. Miłości Bożej sob. 17:15 ndz. 15:45”

piątek,