20 stycznia 2019

II Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj na Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 będą kolędować Tarnowcoki. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

2. Dzisiaj o godz. 14.00 Przegląd Kolęd i Pastorałek w naszym Sanktuarium, przy Szopce. Każdy z zapisanych otrzyma pamiątkowy dyplom i nagrody. Zapraszamy Parafian, aby docenić młodych wykonawców. O godz. 16.00 Nieszpory i Msza św.

3. Zapraszamy Parafian do udziału w nowennach do MBT w każdą środę; mamy tyle próśb, błagań, podziękowań – przychodźmy do Matki, Ona czeka na nas z miłością.

4. W piątek święto Nawrócenia św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 zespół „Tarnina” wykona koncert kolęd, a na Mszy św. o g. 11.30 będziemy gościć chór „Antonianum” z parafii OO. Franciszkanów z Jasła.

6. Dziękujemy za sprzątanie świątyni gr. 11 i 12 z Tarnowca, za ofiarę na Sanktuarium. Msza św. za dobroczyńców w środę. W sobotę na godz. 8.00 prosimy gr. 13 i 14 z Tarnowca.

7. Zachęcamy do zakupienia i czytania prasy katolickiej. Za ławkami gazetka parafialna.

8. Zapraszamy na koncert kolęd połączony z Jasełkami, który odbędzie się w szkole w Umieszczu – 25 stycznia (piątek) o godz. 17.30.

9. Zaproszenie – Dzień Skupienia Rodziny Szkaplerznej, 26 stycznia w Jarosławiu o g. 9.30, zakończenie o 13.30. Zapraszamy do udziału.

10. Dziękujemy Parafianom za życzliwe przyjmowanie nas z wizytą duszpasterską. Bóg zapłać za cenne uwagi i złożone ofiary.

11. Porządek kolędy … (zakładka Kolęda 2018/2019)

12. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Janinę Choroszyńską i śp. Bolesława Świdraka.

Pośród narodów głoście chwałę Pana.

środa,
23 stycznia 2019