Sakrament Chrztu Świętego udzielany jest

w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej

w Tarnowcu zawsze odbywa się

w trzecią niedzielę maja.

Znalezione obrazy dla zapytania ikona you tube

Nowy numer 07/2020

16 luty 2020

1. Dziękujemy za sprzątanie i ofiary grupie 18 i 19 z Tarnowca, a zapraszamy grupę
1 i 2 z Umieszcza.

2. W poniedziałek o godz. 19 spotkanie Koła Biblijnego.

3. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy kandydatów do Bierzmowania – grupę I. Spotkanie będzie miało miejsce w kościele.

4. W czwartek Msza św. o godz. 20 z wystawieniem i adoracją do godzin przedpołudniowych w piątek.

5. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Oazy i KSM-u, a w sobotę o godz. 10 scholi.

6. W sobotę wieczorem w Domu pielgrzyma odbędzie się Przestrzeń młodych – czas spotkań, gier, wspólnego wypoczynku. Zapraszamy młodzież od 7 klasy Szkoły podstawowej i starszą. Startujemy od godz. 18.

7. W przyszłą niedzielę 23 lutego odbędzie się pod kościołem kwesta na rzecz Specjalnego Ośrodka wychowawczego dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie w Kielcach prowadzona przez siostry dominikanki.

8. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu: we wtorek od godz. 16 Dobrucowa
gr IV.

9. W sobotę 22 lutego od godz. 9 będzie miała miejsce „dogrywka” wizyt duszpasterskich. Osoby, które nie miały wizyty duszpasterskiej, a chciałyby taką mieć, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

10. O prowadzenie Różańca św. w niedzielę prosimy o 9:20 Różę MB Różańcowej.

11. Kancelaria od tego tygodnia będzie otwarta już normalnie – codziennie po wieczornej Mszy św.

12. W ostatnim czasi pożegnaliśmy śp. Julię Smykę, Lucjana Sanockiego, Teresę Długosz, Stanisławę Gawron, Jerzego Lulę, Irenę Gunia, Janinę Jasińską, Stanisława Grochowskiego, Marię Dubiel i Józefę Uram. Polecajmy ich w naszej modlitwie.

13. W zakrystii są do odebrania rozpiski Mszy świętych pogrzebowych za śp. Kingę Grabowską, Lucynę Wojtunik, Zdzisławę Osikę i Agnieszkę Młocek.

14. Wszystkie ogłoszenia także w gazetce i gablotce.

wtorek,
18 lutego 2020