Menu

 

Chrzty w Parafii

 

    TRANSMISJA  z SANKTUARIUM

 

 

dołącz na fb

        Dołącz do nas na fb

Na nie lepiej uważaj! Auta z najgorszymi wynikami w testach na 100 tys. km

 

Sanktuarium w YOU TUBE

Znalezione obrazy dla zapytania ikona you tube

KSM TARNOWIEC

 

 

Jesteśmy też na Facebooku (kliknij ikonki)    

                 

 

        MamaNieJestSama.pl

 Portal internetowy dla mam,

 które znalazły się   

 w trudnej sytuacji życiowej 

 i  osób, które  chcą  im  pomóc

PRASA KATOLICKA

Media Katolickie

Administrator strony

              Kontakt

            

tarnowiec@parafia.info.pl

telefon: 602 424 410

Pielgrzymowanie z Akcją Katolicką

22 października, w liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II, z inicjatywy Akcji Katolickiej w Tarnowcu odbyła się pielgrzymko-wycieczka do Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa. Wczesnym rankiem 50-tka uczestników wyjechała wspólnie do miejsca, które szczególnie umiłował Karol Wojtyła. Kalwaria Zebrzydowska stale była w jego sercu także w czasie papieskiego pontyfikatu. Następnie uczestnicy wyjazdu dotarli do Krakowa, gdzie przy bulwarach wiślanych czekała pani przewodnik, która przybliżyła historię, ważne miejsca oraz ciekawostki dawnej stolicy Polski. Spacer po Wawelu; Zwiedzanie Katedry Królewskiej; przejście Droga Królewską, zwiedzanie Bazyliki Franciszkanów, „okno papieskie”; zwiedzanie Rynku Głównego i Sukiennic, a także wizyta w Bazylice Mariackiej – to tylko niektóre z punktów zrealizowanego programu. W czasie całego wyjazdu towarzyszyła świetna atmosfera. W imieniu Akcji Katolickiej parafii Tarnowiec zapraszamy na spotkania duszpasterskie w każdą 3-cią środę miesiąca w Domu Pielgrzyma oraz do uczestnictwa w kolejnych wyjazdach!

Powrót

Co drzemie w KSMie?

Co obecnie drzemie w KSMie? Wyjazdy i nowe kontakty. Zarząd naszego oddziału brał udział w ważnych wydarzeniach. 22 października w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie odbywał się Zjazd Diecezjalny. Natomiast 29 października w Jaśle odbywało się Szkolenie Liderów. Mamy nadzieję, że wszystkie te wyjazdy zaowocują na naszych parafialnych spotkaniach, do których wciąż zapraszamy całą młodzież parafii Tarnowiec, od 7 klasy Szkoły Podstawowej.

Powrót

Październikowe Nabożeństwo Zawierzenia.

Wczoraj zakończyliśmy tegoroczne Nabożeństwa Zawierzenia (Fatimy), w czasie których słowo głosił ks. dr Krzysztof Golas. Wczorajsze Nabożeństwo było poprzedzone przedstawieniem pt. "W cieniu krzyża" przygotowanym przez dzieci i młodzieży z naszej parafii. Natomiast w czasie homilii, ks. Krzysztof poprowadził nas do Jezusa Baranka, który okrywa nas swoją łaską, poi swoim słowem i karmi swoim Ciałem - tak jak owca, która wszystko nam daje: wełnę, mleko i mięso. Jezus jest Zbawicielem! Bogu niech będą dzięki za wszystkie spotkania Fatimskie tego roku ❤❤❤

Powrót

Odmawiajcie Różaniec....

3 października dzieci klas 3, które przygotowują się do sakramentów Spowiedzi i Komunii Świętej otrzymały swoje różańce. Papież Franciszek naucza: "Odmawiając tę modlitwę we wspólnotach i w rodzinach, zawierzajcie Maryi wasze troski i potrzeby świata, zwłaszcza sprawę pokoju".

Powrót

 

Dzisiaj jest

wtorek,
23 lipca 2024

(205. dzień roku)

Święta

Wtorek, XVI Tydzień zwykły
Rok B, II
Święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy

 

 

 

 

 

 

 

Synod w Diecezji Rzeszowskiej

Diecezja Rzeszowska

 

 

 

eKAI

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę

Krucjata  Różańcowa za Ojczyznę

--------------> czytaj

 

Szkaplerz Św. Michała Archanioła

Szkaplerz Św Michała Archanioła

     

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
22584703

GMINA TARNOWIEC

Statystyki

stat4u