Menu

 

Chrzty w Parafii

 

    TRANSMISJA  z SANKTUARIUM

 

 

dołącz na fb

        Dołącz do nas na fb

Na nie lepiej uważaj! Auta z najgorszymi wynikami w testach na 100 tys. km

 

Sanktuarium w YOU TUBE

Znalezione obrazy dla zapytania ikona you tube

KSM TARNOWIEC

 

 

Jesteśmy też na Facebooku (kliknij ikonki)    

                 

 

        MamaNieJestSama.pl

 Portal internetowy dla mam,

 które znalazły się   

 w trudnej sytuacji życiowej 

 i  osób, które  chcą  im  pomóc

PRASA KATOLICKA

Media Katolickie

Administrator strony

              Kontakt

            

tarnowiec@parafia.info.pl

telefon: 602 424 410

Pielgrzymowanie z Akcją Katolicką

22 października, w liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II, z inicjatywy Akcji Katolickiej w Tarnowcu odbyła się pielgrzymko-wycieczka do Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa. Wczesnym rankiem 50-tka uczestników wyjechała wspólnie do miejsca, które szczególnie umiłował Karol Wojtyła. Kalwaria Zebrzydowska stale była w jego sercu także w czasie papieskiego pontyfikatu. Następnie uczestnicy wyjazdu dotarli do Krakowa, gdzie przy bulwarach wiślanych czekała pani przewodnik, która przybliżyła historię, ważne miejsca oraz ciekawostki dawnej stolicy Polski. Spacer po Wawelu; Zwiedzanie Katedry Królewskiej; przejście Droga Królewską, zwiedzanie Bazyliki Franciszkanów, „okno papieskie”; zwiedzanie Rynku Głównego i Sukiennic, a także wizyta w Bazylice Mariackiej – to tylko niektóre z punktów zrealizowanego programu. W czasie całego wyjazdu towarzyszyła świetna atmosfera. W imieniu Akcji Katolickiej parafii Tarnowiec zapraszamy na spotkania duszpasterskie w każdą 3-cią środę miesiąca w Domu Pielgrzyma oraz do uczestnictwa w kolejnych wyjazdach!

Powrót

Co drzemie w KSMie?

Co obecnie drzemie w KSMie? Wyjazdy i nowe kontakty. Zarząd naszego oddziału brał udział w ważnych wydarzeniach. 22 października w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie odbywał się Zjazd Diecezjalny. Natomiast 29 października w Jaśle odbywało się Szkolenie Liderów. Mamy nadzieję, że wszystkie te wyjazdy zaowocują na naszych parafialnych spotkaniach, do których wciąż zapraszamy całą młodzież parafii Tarnowiec, od 7 klasy Szkoły Podstawowej.

Powrót

Październikowe Nabożeństwo Zawierzenia.

Wczoraj zakończyliśmy tegoroczne Nabożeństwa Zawierzenia (Fatimy), w czasie których słowo głosił ks. dr Krzysztof Golas. Wczorajsze Nabożeństwo było poprzedzone przedstawieniem pt. "W cieniu krzyża" przygotowanym przez dzieci i młodzieży z naszej parafii. Natomiast w czasie homilii, ks. Krzysztof poprowadził nas do Jezusa Baranka, który okrywa nas swoją łaską, poi swoim słowem i karmi swoim Ciałem - tak jak owca, która wszystko nam daje: wełnę, mleko i mięso. Jezus jest Zbawicielem! Bogu niech będą dzięki za wszystkie spotkania Fatimskie tego roku ❤❤❤

Powrót

Odmawiajcie Różaniec....

3 października dzieci klas 3, które przygotowują się do sakramentów Spowiedzi i Komunii Świętej otrzymały swoje różańce. Papież Franciszek naucza: "Odmawiając tę modlitwę we wspólnotach i w rodzinach, zawierzajcie Maryi wasze troski i potrzeby świata, zwłaszcza sprawę pokoju".

Powrót

 

Dzisiaj jest

sobota,
13 kwietnia 2024

(104. dzień roku)

Święta

Sobota, II Tydzień Wielkanocny
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wsp. św. Marcina I, papieża i męcz.

 

 

 

 

 

 

 

Synod w Diecezji Rzeszowskiej

Diecezja Rzeszowska

 

 

 

eKAI

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę

Krucjata  Różańcowa za Ojczyznę

--------------> czytaj

 

Szkaplerz Św. Michała Archanioła

Szkaplerz Św Michała Archanioła

     

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
20768127

GMINA TARNOWIEC

Statystyki

stat4u